Fond ARMEX ENERGY pomáhá znevýhodněným žákům a studentům

28. 6. 2018

Tisková zpráva společnosti ARMEX ENERGY a Ústecké komunitní nadace

Fond ARMEX ENERGY pomáhá znevýhodněným žákům a studentům

Děčín 24. června 2018 – Dárcovský fond společnosti Armex Energy vyhlašuje již 4. ročník grantového programu zaměřeného na podporu vzdělání znevýhodněných mladých lidí. Letošní částka 115.000korun je určena dětem, kterým nepříznivé životní podmínky ztěžují optimální všestranný osobní rozvoj a znevýhodňují je v přístupu ke kvalitnímu vzdělání. V minulých ročnících společnost ve spolupráci

s Ústeckou komunitní nadací rozdělila celkem již 308 tisíc korun.

„Dětství a dospívání je období, které zásadně formuje a určuje celý další život člověka. Pokud je tato životní etapa poznamenaná nepříznivými okolnostmi, nerozvine se talent nebo schopnosti, které v mladém člověku dřímou. Velmi často je to způsobeno nedostatkem finančních prostředků. Cílem našeho fondu je právě v těchto situacích finančně pomáhat,“ řekl Jan Vávrovec, generální ředitel Armex Energy,a.s.

4. ročník grantového programu z fondu ARMEX ENERGY:

  • O příspěvek až do výše 15 000 Kč si mohou žadatelé zažádat až do 14. května 2018.
  • Podporovány jsou děti a mladí lidé ve věkové kategorii od 6 do 25 let, tzn. děti školou povinné astudující mladí lidé, kteří bydlí v okresech, kde má společnost ARMEX ENERGY své pobočky.
  • Výše prostředků k rozdělení: 115 000 Kč.
  • Granty budou poskytovány na projektové záměry realizované v období od 1. září 2018do 31. srpna 2019.
  • Podrobnější informace naleznou zájemci zde.

 

Kontakt pro média:

Jan Dryák, MBA
Ředitel marketingu ARMEX ENERGY, a.s. tel. 602 477 831
e-mail: jan.dryak@armexenergy.cz

Kontakt pro žadatele:

Bc. Petr Veselý
Ústecká komunitní nadace
tel.: 475 208 258
e-mail: petr@komunitninadace.cz

O firmě:

Společnost ARMEX ENERGY, a.s., působí na českém energetickém trhu od roku 2005 a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. V současné době firma obhospodařuje přes 47.000 zákazníků. Tržby firmy v roce 2017 dosáhly 1,5 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s., si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikacis nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání.

ARMEX ENERGY, a.s., je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic. Celkový obrat skupiny je vyšší než 20 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují 3 miliardy korun.

Další novinky

ARMEX GROUP se podle Czech Top 100 dostal mezi 20 největších firem v ČR
Číst více